W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
Ikona

Tysiące mebli i dodatków.
Wybierz idealne dla Twojego wnętrza.

Ikona

Bezpieczne i wygodne zakupy.
Dostawa na terenie całego kraju.

Wczytywanie...
Wczytywanie...
Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.

Inspiracje

Inspiracje

Kącik do prac manualnych w domu

Książka i film to częste sposoby na oderwanie się od codziennych problemów. Jednak czas relaksu po stresującym tygodniu w pracy może przyjąć też nieco bardziej czynny wymiar, choć wciąż w swoich czterech kątach. Może to być szydełkowanie, malowanie czy szycie. Warto wtedy mieć przytulny i praktycznie urządzony kącik do prac manualnych z pięknymi dodatkami.

Więcej

Wczytywanie
Rauch
MDesign
Steinpol
Instilo
Trendline
Inspire
Comfort Line
Corelli
New Look
Romantica
Furni Home
Helvetia
Fresh
X Form
Softi
Milo
Exline
Vita
Hilding
Natura
Galaxy
Janpol
Sensi
UP ON
Esteti
Ditrendi
Werdomo