PLN

Obraz ZIELONA KOMPOZYCJA 35x45 cm

Estetica

Index: 2432-000-200-000-0039

Produkt archiwalny

Produkt archiwalny

  • Informacje o produkcie

Informacje o produkcie

Informacje o produkcie
Opis produktu

Opis produktu

Twoje mieszkanie jest już wyremontowane, umeblowane, ale puste ściany czekają na odpowiednią dekorację? A może pragniesz odmienić przestrzeń, bo w domu powiało nudą? Dobrze dobranym obrazem możesz wyrazić siebie i jednocześnie sprawić, że wnętrze przestanie być bezosobowe.

Obrazem ZIELONA KOMPOZYCJA udekorujesz ścianę wnętrza w niemal każdej kolorystyce. Możesz stworzyć aranżację buchającą zielenią, pełną botanicznych motywów i uzupełnić ją o ścienną dekorację z wizerunkiem roślin. Równie trafne będzie umieszczenie obrazu ZIELONA KOMPOZYCJA na powierzchni ściany w minimalistycznie urządzonym mieszkaniu - będzie korespondował z żywymi roślinami doniczkowymi.

Obraz ZIELONA KOMPOZYCJA to nadruk na wysokiej jakości papierze. Szybka została wykonana z tworzywa, natomiast ramę i tylną część stworzono z płyty MDF. Dzięki temu obraz jest lekki i bez problemu zawiesisz go na niewielkim gwoździu lub haczyku.

Ramy występują w dwóch wariantach kolorystycznych – w kolorze białym lub odcieniu drewna. Przy zakupie w sklepie internetowym nie ma możliwości wyboru – możesz być jednak pewien, że każdy z wariantów bez problemu dopasujesz do swojej aranżacji.
Wymiary

Wysokość

45

Szerokość

35

Rozmiar

45x35

Waga towaru z opakowaniem

0.86

Konstrukcja

Materiał wykonania

MDF

Wzór

roślinny

Kształt

prostokątny

Pozostałe informacje

Importer

AGATA S.A.

Producent

Estetica
Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Obraz ZIELONA KOMPOZYCJA 35x45 cm
<< Wróć do zakupów