W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł i 20 rat 0%
Pokaż filtry
0 w tej kategorii
×
Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranch filtrów
Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

Bez nich czas użytkowania mebli kuchennych byłby zdecydowanie krótszy, przygotowywanie posiłków i ich serwowanie dużo trudniejsze, a aranżacje jadalni i kuchni mniej kolorowe. Podkładki na stół, bo o nich mowa, to jeden z najważniejszych elementów, który pełni wiele ważnych funkcji, a jego praktyczne zastosowanie pozwala uniknąć kłopotliwych sytuacji. Jeśli jeszcze nie natrafiłeś na podkładki stołowe, które znalazłyby Twoje uznanie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez nasze salony. Pośród wielu propozycji dostępnych modeli, nie zabrakło produktów wyprodukowanych z naturalnych surowców. Dzięki swoim charakterystycznym właściwościom są one bardzo praktyczne, a przy tym wyjątkowo estetyczne, przez co doskonale wpisują się w wystrój każdej modnej jadalni.


Moc możliwości

Naturalne surowce są bardzo cenione i chętnie wykorzystywane przez producentów artykułów wyposażenia mieszkań, głównie ze względu na swoje właściwości. W przypadku podkładek stołowych do najbardziej popularnych należą korek oraz bambus. Do produkcji mat stołowych bywa wykorzystywane również drewno. Podkładki korkowe, podobnie jak podkładki bambusowe, bardzo dobrze chronią meble przed działaniem wysokiej temperatury. Dzięki nim można ustawić gorące naczynia bezpośrednio na stole, bez obaw o to, że rozgrzane szkło lub emalia zniszczy jego blat. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie, które ułatwia przygotowywanie potraw (podkładki można umieścić na blatach szafek kuchennych) i ich podawanie (maty rozłożone na stole ochronią mebel przed zniszczeniami). Poza tym umieszczone na stole w jadalni, zabezpieczą obrus przed plamami, zapewniając całej aranżacji stołu estetyczny wygląd. 


Dodatkową zaletą naturalnych podkładek jest ich trwałość. W porównaniu do tych wykonanych z tworzyw sztucznych, charakteryzuje je znacznie wydłużony czas użytkowania. Aby wybrane podkładki dobrze spełniały swoje funkcje, niezwykle ważny jest wybór ich rozmiaru, jak również właściwe rozłożenie na stole. Odległości pomiędzy nimi nie mogą być zbyt duże, przyjmuje się, że powinny wynosić nie więcej niż 2 – 3 cm, ale nie mogą być również zbyt małe - podkładki nie powinny zachodzić na siebie. Najlepiej, aby podkładka znalazła się pod każdym nakryciem, a jej krawędzie wystawały nieco ponad wysokość ułożonych talerzy. Wielkość podkładek warto również dopasować do rozmiaru stołu. Zbyt obszerne, rozłożone na niewielkim stole, całkowicie zakryją jego blat, tworząc wrażenie przytłoczenia.


Siła natury

Podkładki stołowe wykonane z naturalnych surowców najczęściej mają prostą formę, idealnie wpisującą się w tradycyjny wystrój wnętrz, choć całkiem dobrze odnajdują się też w pomieszczeniach utrzymanych w minimalistycznym stylu (na przykład industrialnym, skandynawskim lub loftowym). Pomimo tego, że w wystroju wnętrz podkładki pełnią rolę niewielkiego dodatku, tak naprawdę są w stanie wizualnie odmienić całe pomieszczenie. Jeżeli masz więc ochotę na małą zmianę w wyglądzie kuchni lub jadalni, koniecznie rozważ zakup nowego zestawu mat stołowych, ponieważ niejednokrotnie ich zastosowanie wnosi do całości aranżacji powiew świeżości. W ofercie naszych salonów znajdziesz całą gamę różnorodnych podstawek wykonanych z surowców naturalnych, które poza specyficznymi cechami dla tego rodzaju materiału, wyróżniają się starannym wykonaniem i estetycznym wyglądem. Korzystając z przygotowanych przez nas propozycji, masz szansę poprawić wygląd swojej jadalni i kuchni, a przy tym ułatwić sobie przygotowywanie i serwowanie różnych potraw, które znajdą się na Twoim stole.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.