W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Angielski szyk, styl i klasa

Wybór klasyki to ponadczasowe rozwiązanie, które sprawi, że Twoja kuchnia będzie elegancka i praktyczna. Miłośnicy tego stylu mogą wybrać fronty Windsor z charakterystyczną ramką. Nadadzą one kuchni gustownego oraz wyszukanego wyglądu. Co ważne, zastosowanie najnowszej technologii produkcyjnej zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia. Uzupełnieniem wyglądu kuchni są nie tylko fronty ale i blaty. To niezwykle ważne elementy każdej kuchni, które kolorystycznie powinny pasować także do ścian i podłogi. Dobrym rozwiązaniem będzie dobranie do frontów Windsor blatów w stonowanym kolorze marmuru cipolline. W dużych pomieszczeniach słusznym wyborem będzie wydzielenie miejsca na wyspę kuchenną, która jest marzeniem wielu osób. Jest nie tylko efektowa, ale także niezwykle funkcjonalna. Oprócz dodatkowego blatu roboczego i miejsca na przechowywanie, może pełnić także funkcję codziennej jadalni. Ponadto wyspa kuchenne stanowi idealne miejsce na ustawienie kosza ze świeżymi owocami, dekoracji kwiatowych, czy urokliwych dodatków.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

3477,99

Układ L

Układ mebli kuchennych

Cena układu

4311,99

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały