W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Poszewki CANVO

Miękkość i szlachetność aksamitu na dobre zagościła we wnętrzarskich trendach. Miękkie, imitujące welur tkaniny o nasyconych barwach pokrywają poduszki, tapicerowane meble czy spływają subtelnie z karniszy, zdobiąc znudzone już minimalizmem wnętrza i wzbogacając aranżacje swym barokowym wręcz przepychem. Uwodzicielski, przyjemny w dotyku materiał można łączyć zarówno z nowoczesnymi stylizacjami, jak i uzupełnić obecny już w mieszkaniu styl retro czy glamour. Intensywne kolory wytwornej tkaniny pięknie harmonizować będą z butelkową zielenią, granatem, musztardową żółcią czy czernią. Otulone welurową miękkością wnętrza staną się przytulne i pełne zmysłowości.


x
Lustro 41 cm

Lustro 41 cm

109,-