W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Fotel Arosa został ustawiony na obrotowej, chromowanej podstawie, która znacząco ułatwia jego ułożenie w dogodnej dla użytkownika pozycji. Arosa wyposażona jest w funkcję relaks, dzięki której możliwe jest regulowanie kąta nachylenia oparcia i podnóżka. Fotel dostępny jest w wysokogatunkowej skórze naturalnej jak i w tkaninie.

Fotel Arosa występuję w dwóch wersjach:

- z manualną funkcją relaks

- z mechanizmem elektrycznym, zasilanym dzięki podłączeniu go do gniazdka elektrycznego