W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Avanti cognac

Witaj w świecie przemian i ergonomii. Jako prawdziwy mistrz techniki relaksacji, Avanti, w pełni dostosowuje się do indywidualnych potrzeb użytkownika. Głębokość jego siedziska może być zwiększona lub zmniejszona o 17 cm za pomocą jednego ruchu. Istnieje możliwość zintegrowania stolika audio z systemem nagłośnienia ukrytym w tapicerce. W wersji skórzanej Avanti oferuje wysoką jakość, dekoracyjny szew w kontrastującym lub dopasowanym do obicia kolorze. Wszystko po to, by stworzyć prawdziwą, wizualną atrakcję.