W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Bardolino

Bardolino cechuje się bardzo wyraźną ciągłością linii, jak gdyby rysunek ołówkiem nigdy nie został przerwany. Siedzisko, oparcie oraz podłokietniki są zaprojektowane tak, aby zmieniać środek w pojedynczą homogeniczną jednostkę, gdzie ręcznie robione szwy są szczególnie wyraźnym detalem. Chromowana metalowa podstawa dodaje lekkości całej strukturze.