PLN

Bateria SIRIUS TOP PULL-OUT chrom/onyx

Franke

Index: 2524-011-312-015-0002

Produkt archiwalny

Produkt archiwalny

  • Informacje o produkcie

Informacje o produkcie

Informacje o produkcie
Opis produktu

Opis produktu

Wysokociśnieniowa bateria kuchenna SIRIUS TOP z wyciąganą wylewką to urządzenie, które cechuje przyjemny dla oka design oraz funkcjonalność. Dodatkowym atutem jest prostota w obsłudze oraz montażu.

Wylewka baterii jest zaprojektowana w taki sposób, by można nią było swobodnie ją wyciągać oraz operując strumieniem wody dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. W tym modelu podstawa baterii obraca się w zakresie 130 stopni, natomiast mieszacz znajduje się na górze urządzenia.

Bateria SIRIUS TOP posiada ceramiczną głowicę - doskonałe rozwiązanie zwiększające trwałość i niezawodność urządzenia. Pierścienie wykonane z ceramiki chronią przed osadzaniem się kamienia, co zapobiega powstawaniu nieszczelności w baterii. Ceramiczna głowica jest również łatwiejsza w konserwacji oraz umożliwia szybszą i płynniejszą regulację strumienia wody.

WYKOŃCZENIE

Powierzchnia baterii w kolorze onyx stanowi eleganckie i zarazem uniwersalne wykończenie, które można z powodzeniem zestawić z jasną oraz ciemną kolorystyką kuchni. Chromowane elementy oraz podkładka usztywniająca ze stali szlachetnej stanowią wizualne dopełnienie, które sprawia, że baterię SIRIUS TOP można z powodzeniem zestawić ze stalowymi zlewozmywakami oraz jasną kolorystyką kuchni.

* na zdjęciach aranżacyjnych bateria w wersji chrom
Wymiary

Wysokość

15

Wysokość do wylewki

13.5

Zasięg wylewki

21

Średnica otworu montażowego

3.5

Waga towaru z opakowaniem

1.83

Cechy

Typ wylewki

wyciągana

Sterowanie

dźwignia mieszacza z góry

Głowica ceramiczna

Tak

Obrót wylewki

130 stopni

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Bateria SIRIUS TOP PULL-OUT chrom/onyx
<< Wróć do zakupów