W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Beż w nowoczesnej odsłonie

Kolekcja mebli kuchennych

Kuchnie utrzymane w połysku mogą pochwalić się głębią i urokiem, a co więcej, fronty lakierowane na wysoki połysk są dzisiaj jednym z najsilniejszych trendów. Poza bielą i czernią, kolejnym neutralnym i dobrym kolorem bazowym jest beż, dzięki któremu kuchnia staje się przytulna, rozświetlona, ale też ciepła i elegancka. W aranżacji wnętrz, szczególnie kuchni bardzo często kolor beżowy łączy się z odcieniami bieli, szarości i ciemnego brązu. Beż w kuchni najczęściej pojawia się jako kolor frontów lub jako kolor ścian. Doskonale komponuje się z motywem drewna i kamienia. Co warte podkreślenia, beżowe kuchnie mogą być urządzone w stylu nowoczesnym, tradycyjnym czy glamour. Jeśli kuchnia jest niewielka, np. ma układ jednościenny, to jej kolorystyka powinna być utrzymana w jasnych tonacjach beżu. Dobrze, jeśli w pobliżu szafek kuchennych znajdzie się okno lub dobre oświetlenie, które doświetli kuchnię, dzięki czemu całe wnętrze kuchni będzie sprawiało wrażenie lekkości i zostanie optycznie powiększone. Ciekawym zabiegiem na przełamanie koloru beżowego jest zastosowanie mocniejszych akcentów kolorystycznych, np. dodatków czy akcesoriów. Efekt ten można uzyskać dzięki zastosowaniu czarnego piekarnika, ciemnego zlewu i baterii, a także dekoracji umieszczonych na blacie roboczym.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

3596,99

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

4361,99

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały