W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Biel - synonim nowoczesności

Kolekcja mebli kuchennych

Biały połysk to w panujących trendach kuchennych synonim nowoczesności. Biel kojarzona jest z powiewem świeżości oraz jasnością, ponieważ białe meble doskonale odbijają światło pochodzące z różnych źródeł, a zastosowanie połysku dodatkowo wzmacnia ten efekt. Kolorystyka ta świetnie łączy się z modnymi szarościami, czernią i różnymi wybarwieniami drewna, ale jest także dobrą bazą dla bardziej odważnych wyborów. Projektując kuchnię musimy pamiętać o tym, żeby zadbać o każdy centymetr przestrzeni – dlatego warto pomyśleć o otwartych regałach i zamkniętych wąskich szafkach. Na regałach można umieścić przyprawy, słoiczki czy pojemniki, a nawet książki kucharskie, a w wąskich szafkach przechowasz, np. materiały spożywcze i napoje. Otwarte, wąskie szafki to nie tylko ergonomia, ale także nadanie kuchni dynamiki – szafkę można powiesić na innej wysokości, dzięki czemu kuchnia nabierze oryginalnego charakteru.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały

Front

Blat

Uchwyt