W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Zobacz nasze kolekcje świąteczne

Kochasz naturę i rustykalne klimaty? A może bliższe Ci są romantyczne, pełne delikatności aranżacje? Marzysz o świątecznej dekoracji domu niczym z miasteczka elfów czy też wolisz stonowaną elegancję? Przygotowaliśmy dla Ciebie 4 kolekcje świąteczne inspirowane światowymi trendami - na pewno znajdziesz coś dla siebie!

elegancki duet
wigilia w leśniczówce


Ubierz dom w świąteczny nastrój


dekoracja salonu
dziecięca radość
Przywitaj gości
Wigilijny stół
ubierz choinkę
przepisy
święta od kuchni
Inspiracje

Ubierz dom w świąteczny nastrój