W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Elegancki duet

Chociaż to Classic Blue został ogłoszony przez Pantone Color Institute kolorem roku 2020, modne wnętrza ubierane są we wszystkie ciemne odcienie błękitu. Granat, dotychczas kojarzony ze szkolnym mundurkiem przestał być postrzegany jako nudny i grzeczny. Złoto wydobywa jego głębię, nadając szlachetności. Połyskujące akcenty rozświetlają atramentową barwę niczym konstelacje gwiazd nocne niebo. Takie zestawienie kolorystyczne doskonale podkreśli uroczysty charakter świątecznej aranżacji.