W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Wigilia w leśniczówce

Naturalne materiały, barwy ziemi poprzetykane czerwonymi akcentami i zielenią mchu, prostota granicząca z surowością – to cechy charakterystyczne trendu stanowiącego połączenie elementów wyposażenia tradycyjnej leśniczówki z ponadczasową, spokojną estetyką. Elementy drewniane, płótno, szyszki i motywy leśne łączą się z nowoczesnymi, nieskomplikowanymi dekoracjami z transparentnego szkła i ceramiki. Podkreślające bliskość z naturą ozdoby tworzą aranżację przytulną, delikatnie rustykalną – lecz nie przaśną. Idealną dla wszystkich ceniących bliski kontakt z naturą.