W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Witaj Święty Mikołaju

Zaczerpnij inspirację z filmowych świątecznych hitów i stwórz aranżację rodem z domku świętego Mikołaja. Masz niepowtarzalną okazję na jakiś czas zamieszkać ze skrzatami i reniferami, a dom udekorować ozdobami wyglądającymi na stworzone przez pracowite elfy. Postaw na zieleń i czerwień, zaszalej ze świetlnymi dekoracjami. Amerykańskie święta możesz mieć również w samym środku Europy, budząc zachwyt dzieci i sąsiadów.