W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Model Burma to nowoczesny design, w którym przedstawiamy innowacyjne rozwiązania, jakimi są zintegrowane maty grzewcze. Zastosowana mata grzewcza, sterowana jest za pomocą pilota i pozwala osiągnąć temperaturę 26oC, 29oC lub 32oC. Automatyczne wyłączenie maty następuje po 2 godzinach. Dodatkowy komfort zapewniają wysoko elastyczne pianki, regulowane zagłówki, a za dopłatą regulowane motorami siedziska i zagłówki. Model ten posiada jeszcze istotny walor, jakim jest możliwość modułowego rozwiązania. Kolekcja dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i skór naturalnych.