W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Calia Italia

Historię marki Calia Italia stworzył jej założyciel Liborio Vincenzo Calia, wykwalifikowany mistrz stolarz, który w 1965 roku zaczął od produkcji sof w miejscowości Matera. Dzisiaj ta włoska marka tworzy produkty wykonane z najwyższą dbałością o materiały i wszystkie, nawet najmniejsze elementy, których głównym celem jest zaspokojenie gustów estetycznych klientów.