W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Fotel Camilla

Aby poczuć się tak komfortowo jak w domu, aby zakochać się w prostej i miękkiej linii, wystarczy zaprosić do siebie fotel Camilla. Światło, delikatne linie i nowoczesność, to wszystko tworzy jedyną i niepowtarzalną Camillę. To również miejsce idealne do rozmowy, wygodne i eleganckie, które urzeka każdego, kto choć na chwilę w nim usiądzie.