W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Czarne dodatki zawsze na czasie

Kolekcja mebli kuchennych

Połączenie bieli, czerni oraz szarości to gwarancja kuchni w nowoczesnym stylu. Fronty Palermo – śnieżnobiałe w połysku z dodatkową czarną wstawką sprawiają, że Twoje pomieszczenie optycznie się powiększy, bowiem efekt połysku idealnie odbija światło. Biel i czerń to zawsze dobre rozwiązanie, jeśli nie wiesz, na jaką podłogę czy dekorację ścian postawić. Dla miłośników kubków, miseczek, ozdobnej porcelany czy efektownych talerzy idealnym rozwiązaniem są przeszklone fronty. Dzięki nim wszystkie przedmioty będą pięknie wyeksponowane, a dodatkowo będą stanowić oryginalną ozdobę kuchni.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały