W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Dandy Style Plus

Model Dandy K Style Plus to propozycja dla osób, które lubią relaks w domowym zaciszu. Fotel został zbudowany na stalowej ramie z wykorzystaniem w siedzisku sprężyn falistych i pianki poliuretanowej, którą wypełnione są oparcie i podłokietniki. Maksymalne obciążenie fotela to 130 kg. Do wyboru są 4 warianty talerza obrotowego i dodatkowo 6 kolorów talerzy drewnianych. W wersji podstawowej fotel dostępny jest z funkcją manualną z siłownikiem gazowym, gdzie możliwe jest manualne rozkładanie podnóżka, natomiast rozkładanie oparcia odbywa się przez zamontowaną metalową dźwignię. Ponadto w modelu Dandy K Style Plus zastosowana została bezstopniowa regulacja oparcia, aż do pozycji leżącej. Z kolei 2-motorowa funkcja daje możliwość rozdzielnego lub jednoczesnego ustawienia podnóżka i oparcia do pozycji leżącej za pomocą dwóch silników. Przestawienie następuje przy użyciu dźwigni umieszczonej po wewnętrznej stronie. Operowanie funkcją motorową możliwe jest za pomocą metalowej dźwigni lub pilota. Innowacją jest zastosowanie zintegrowanej maty grzewczej dla podnóżka, siedziska i oparcia, a temperatura regulowana jest za pomocą pilota na 3 poziomach: 26oC, 29oC, 32oC. Mata automatycznie wyłącza się po 2 godzinach. Zastosowanie maty grzewczej nie jest możliwe w połączeniu z akumulatorem. Dodatkowo fotel dopasowuje się do wzrostu, dzięki 10 ergonomicznym wariantom do wyboru.