W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Do zadań specjalnych

Zastosowana kolorystyka tworzy elegancką propozycję aranżacji kuchni, którą z powodzeniem można wykorzystać w mieszkaniach i domach, gdzie nie mamy zbyt wiele miejsca do zagospodarowania. Taki układ dolnych i górnych szafek pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni i stworzenie wielu miejsc do przechowywania naczyń, sztućców i artykułów spożywczych. Nawet w niewielkiej kuchni, podczas jej planowania, warto pamiętać o złotej zasadzie projektowania przestrzeni, czyli tzw. trójkącie roboczym. To rozwiązanie pozwala na funkcjonalnie urządzenie wnętrza, w którym wspólne przygotowywanie posiłków stanie się prawdziwą frajdą.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały

Front

Blat

Uchwyt