W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Tylko w sklepie online DOSTAWA GRATIS przy zakupie towarów za min. 200 zł | Promocja trwa do 1.08 Sprawdź

OFERTA NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI

Tylko w sklepie online DOSTAWA GRATIS
przy zakupie towarów za min. 200 | Promocja trwa do 1.08
Sprawdź

OFERTA NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI

powrót

Domowa, pełna życia

Kolekcja mebli kuchennych

Dzięki kolekcji frontów Katania kuchnia jest pełna blasku, słońca oraz ciepła, tak jak włoska miejscowość leżącą na wybrzeżu Sycylii. Dekor w kolorze dębu artisan z doskonale widocznym usłojeniem idealnie sprawdzi w niewielkich kuchniach oraz w pomieszczeniach zaciemnionych. Połączony z jasnymi odcieniami, szarością, bielą, a nawet pastelowymi barwami wypełni domową, pełną życia kuchnię. W układzie w kształcie litery L możesz postawić na szafki wiszące na obu ścianach lub zdecydować się na nie tylko z jednej strony – kuchnia będzie wtedy sprawiała wrażenie bardziej otwartej i przestrzennej. W szafkach Qubik bez trudu zabudujesz także sprzęt AGD o standardowych wymiarach czy zlewozmywak. Projektanci salonów Agata pomogą Ci dopasować sprzęt, który spełnia potrzeby Twoje oraz Twojej rodziny, a także pasuje do Twojego projektu.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały

Front

Blat

Uchwyt

Front

Blat