W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Domowa, pełna życia

Kolekcja mebli kuchennych

Dzięki kolekcji frontów Katania kuchnia jest pełna blasku, słońca oraz ciepła, tak jak włoska miejscowość leżącą na wybrzeżu Sycylii. Dekor w kolorze dębu artisan z doskonale widocznym usłojeniem idealnie sprawdzi w niewielkich kuchniach oraz w pomieszczeniach zaciemnionych. Połączony z jasnymi odcieniami, szarością, bielą, a nawet pastelowymi barwami wypełni domową, pełną życia kuchnię. W układzie w kształcie litery L możesz postawić na szafki wiszące na obu ścianach lub zdecydować się na nie tylko z jednej strony – kuchnia będzie wtedy sprawiała wrażenie bardziej otwartej i przestrzennej. W szafkach Qubik bez trudu zabudujesz także sprzęt AGD o standardowych wymiarach czy zlewozmywak. Projektanci salonów Agata pomogą Ci dopasować sprzęt, który spełnia potrzeby Twoje oraz Twojej rodziny, a także pasuje do Twojego projektu.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały

Front

Blat

Uchwyt