W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Duet idealny – kolor drewna i bieli

W duchu nowoczesności kolekcja mebli kuchennych Salony Agata Meble

Kuchnia bardzo często i nie bez przyczyny określana jest jako serce domu. To w tym pomieszczeniu przecież toczy się życie całego domu. W kuchni spędzamy mnóstwo czasu. Przygotowujemy posiłki, pijemy poranną kawę i wieczorną herbatę. Dlatego też kuchnia powinna być nie tylko estetyczna i funkcjonalna ale również dopasowana zarówno kolorem jak i układem do indywidualnych potrzeb i upodobań jej użytkowników. Kuchnia utrzymana w kolorystyce drewna i bieli to rozwiązanie polecane osobom, które lubią stonowane i klasyczne kolory. Taka baza świetnie współgra z detalami, takimi jak uchwyty, kran, okap i innymi dekoracyjnymi elementami w kolorze czarnym. Kuchnia otwarta na jadalnie czy salon to ciekawe rozwiązanie, które optycznie powiększa przestrzeń. Przy zabudowie kuchni w kształcie litery L zostają zagospodarowane dwie ściany pomieszczenia, przez co kuchnia sprawia wrażenie kompaktowej ale jednocześnie spełnia wszystkie swoje funkcje. Znajduje się tutaj bowiem przestrzeń go przygotowywania posiłków, do gotowania, przechowywania i zmywania.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały