W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Duet idealnych kolorów

Kuchnia zaplanowana na kształt litery „L” to dwa rzędy szafek, które zostały ustawione względem siebie pod kątem prostym i które tworzą wygodną przestrzeń do przygotowywania posiłków. Uzupełnieniem całości jest wyspa kuchenna, która stanowi dodatkowe miejsce do przechowywania i staje się pomocniczym blatem roboczym. Podczas urodzin i spotkań ze znajomymi może służyć jako stół, na którym ustawiane są przekąski. Projektując kuchnię warto pamiętać o tym, że zabudowane sprzęty kuchenne są dużo łatwiejsze w utrzymaniu ich w czystości, ponieważ ograniczamy do minimum ilość szczelin i zakamarków. Zabudowane sprzęty świetnie prezentują się we wnętrzach o nowoczesnym charakterze, a ich wielką zaletą jest to, że zabudowane sprzęty powiększają optycznie pomieszczenie. Lodówka w zabudowie i piekarniki umieszczone na wysokości wzroku, to niezwykle funkcjonalne rozwiązania, które sprawdzą się w każdej, nawet najmniejszej kuchni.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja meblu kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały