W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Duża przestrzeń - ergonomiczne rozwiązania

Kolekcja mebli kuchennych

Zaprojektowanie dużej i przestrzennej kuchni z ergonomicznym zagospodarowaniem przestrzeni to wyzwanie, w którym z pomocą przyjdą rozwiązania dostępne w systemie Qubik. Ilość dostępnych rozwiązań sprawi, że dostosujesz kuchnię do swoich przyzwyczajeń oraz wymiarów pomieszczenia. Możesz wybierać nie tylko spośród tradycyjnie otwieranych szafek, ale także z wysokich i niskich słupków czy szafek stojących o różnej kombinacji szuflad i półek. W dużych, otwartych pomieszczeniach nie bój się postawić na nieco ciemniejszą kolorystykę frontów – jak na przykład orzech amati z kolekcji Palermo z czarnym frezowanym uchwytem. Dla przełamania w rzędzie górnych szafek można zastosować biel. Kolorystyka orzecha i biel oraz czarne wstawki to kreatywne połączenie, które zachwyci każdego miłośnika designu.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały

Front

Blat