W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Sofa Elisir wyróżnia się miękkością kształtów w kontraście z cienkimi nogami. Oparcie skrywa specjalny mechanizm, który pozwala na jego podnoszenie, zwiększając wysokość i tworząc zagłówek, sprzyjając wyższemu poziomowi komfortu. Dekoracyjne, kontrastowe przeszycie - dobrane do koloru nóg - nadaje luksusu linearnemu i dystyngowanemu kształtowi sofy.