W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Viva Evita. Cudownie lekka i relaksująca, to nowa generacja narożnika. Wyważona i kompaktowa elegancja, w której tylna sekcja regulowana przez silnik oraz mechaniczne rozkładany podnóżek zapewniają relaks i sprawiają, że narożnik staje się pełnoprawnym fotelem telewizyjnym z bardzo wygodną pozycją półleżącą. Evita to nowoczesna wersja starego fotela telewizyjnego, jednak bardziej komfortowa i stanowiąca dowód dobrego gustu. Evita wyróżnia się bezdyskusyjną urodą.