W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Francis jest subtelną lekkością połączoną z zaawansowaną funkcjonalnością. Piękne w kształcie poduszki z wygodnym siedziskiem na całej szerokości zostały pokryte starannie dobranym materiałem tapicerskim. Podłokietnik i dwukierunkowa regulacja oparcia zapewniają wyjątkowy komfort. Ten zgrabny narożnik wydaje się jakby unosić w powietrzu, w rzeczywistości jednak opiera się na elegancko zakrzywionych płozach. Francis jest indywidualistą działającym w zespole. Jest całkowicie mobilny, przez co świetnie wygląda we wnętrzu każdego pokoju.