W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
Garnki Simpleo

W promocji komplet garnków Simpleo, stal nierdzewna 7 el.: rondel 1,4 l, garnki z pokrywkami ze szkła żaroodpornego: 2 l, 2,7 l, 4,8 l. Cena obowiązuje od 28.11.2019 r. do 15.12.2019 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Cena zawiera 10% rabatu w ramach promocji „Rabat 10% i 10 rat 0% - skorzystaj z dwóch promocji naraz – 14.2019 r.”. Z promocji wyłączone są usługi dostępne w salonach Agata. Przyznanie kredytu jest zależne od Banków. Regulamin i szczegóły w salonach Agata i na agatameble.pl.

Cechy kompletu garnków SIMPLEO

7 elementów

Pokrywy ze szkła hartowanego

Stal nierdzewna

Komplet garnków SIMPLEO 7 elementów
Komplet garnków SIMPLEO 7 elementów
Komplet garnków SIMPLEO marki TEFAL wykonany jest ze stali nierdzewnej, co gwarantuje wysoką jakość i długotrwałe użytkowanie. Garnki doskonale utrzymują ciepło. Posiadają pokrywy ze szkła hartowanego, umożliwiające obserwowanie procesu gotowania bez konieczności ich podnoszenia, co wpływa na redukcję utraty cennych składników odżywczych.

349,-

199,-