W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Gdy biel łączy się z kolorem

Niezależnie od panujących trendów, biel zawsze się obroni. Sprawia, że wnętrze jest przytulne oraz jasne, co jest szczególnie ważne w kuchni. Nie wszyscy jednak są zwolennikami efektu „total white”. Rozwiązaniem na to jest przełamanie bieli mocnymi akcentami. Można je uzyskać poprzez kontrastujący blat, mocne barwy na ścianie lub odpowiednio dobrane kolorystycznie dodatki. Idealnie sprawdzą się także zielone rośliny lub zioła, które są nośnikiem wspaniałych aromatów. Dodatkowy akcent kolorystyczny można wprowadzić także poprzez uchwyty, oświetlenie, krzesła bądź hokery.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały

Front

Blat

Uchwyt

Uchwyt