W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Stolik Gio jest ręcznie zdobionym meblem, wykonanym zgodnie z tradycyjną sztuką rzemieślniczą z Apulii. Jego górna część wykonana została w drewnie i stiuku, zaś blat został zabezpieczony transparentną warstwą syntetycznej żywicy. Cała struktura jest lakierowana i złożona z surowej, żelaznej podstawy. Przedstawia niepowtarzalną kombinację materiałów naturalnych i przetworzonych. Stolik stanowi wynik połączonej pracy rzemieślników i projektanta. Odzwierciedla doświadczenie „made in Italy”.