W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Potężny ale nie wyglądający zbyt masywnie, elegancki i nowoczesny. Łączy klasyczny wysoki komfort siedzenia z nowoczesną lekkością. Niezależnie od tego czy chcesz odpoczywać- leżąc, czy siedzieć i czytać książkę - Harris spełni Twoje oczekiwania. Szwy ton w ton lub w kontrastującym kolorze zwiększają ekscytujący wygląd sześciennych kształtów. Wysoki komfort oparcia gwarantują regulowane zagłówki, siedzenie zaś stanie się niezwykłą przyjemnością dzięki praktycznej regulacji głębokości siedziska.