W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Hartmann

Firma Hartmann to trzecie pokolenie doświadczenia w tworzeniu mebli oraz kreator trendów w tym obszarze. Wykonanie nowoczesnych mebli z materiału, który "żyje", to kunszt wymagający precyzji w najmniejszych detalach. Decydujący się na zakup otrzymują mebel unikatowy - nawet taka sama bryła zawsze będzie miała inny rysunek drewna.