W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Helmut to synonim wygody. Jego modułowość daje wiele możliwości aranżacyjnych, dzięki czemu każdy znajdzie ustawienie idealnie pasujące do wnętrza jego pokoju. W calu zapewnienie jeszcze większej wygody, tylne poduszki zostały wyposażone w zintegrowany system regulacji mechanicznej przez co możliwe jest ich ustawienie w różnych pozycjach. Helmut High Back z przyjemnością zaprasza do swojej strefy relaksu i komfortu.