W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Hit

Narożnik SERGIO rozkładany

Index: 1192-161-128-400-0002

SERGIO to średniej wielkości narożnik wykończony w całości nowoczesną tkaniną PRIMO.Wyposażony jest w 5 regulowanych zagłówków, które umożliwiają przyjęcie wygodnej pozycji. Każdy z nich posiada kilkustopniową regulację, dzięki czemu możemy wybrać odpowiedni kąt nachylenia.Za komfort siedzenia odpowiedzialne są sprężyn...
Większy wybór kolorów i tkanin znajdziesz w salonach