W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Hit

DOSTAWA GRATIS

Aktywuj promocję kodem TRANSPORT

Sofa 3-osobowa VITTA PS

Index: 2384-022-021-400-0001

Dzięki welurowej tkaninie i subtelnej kolorystyce sofa VITTA PS przekształca salon w wyrafinowaną strefę wypoczynkową.Pozwala celebrować wspólnie spędzane chwile i zachęca do integracji.Sofa z gracją wkomponuje się nawet w mniejsze pokoje i nadaje się do wspólnych zdjęć, które potem warto oprawić w ramę.Pionowe przeszy...