W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Hukla

Hukla oferuje produkty dla najbardziej wymagających klientów. Firma Hukla to tradycyjna marka dbająca o wygodę siedzenia. Fotele wypoczynkowe i wysokiej jakości sofy odznaczają się najwyższą wygodą i wzornictwem, którego nie można pomylić z żadnym innym. Bez kompromisów w kształtach, funkcjach i materiałach. O osobisty charakter dba olbrzymia paleta ofert, z której można wybrać spersonalizowane, nowe i ulubione miejsce.