W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Infinity Hollywod

Mały, ale o wielkim kształcie. To elegancki fotel idealny do picia popołudniowej kawy czy wieczornej herbaty z unikalną grą kształtów. Fotel Infinity jest niezwykle wygodny, a wymiar slim dodaje mu jedynie niepowtarzalnego uroku. Obszerne miejsce do siedzenia, zaokrąglone oparcie i metalowe uchwyty zapewniają maksymalny komfort siedzenia.