W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Ostrzeżenie dla konsumentów z dnia 14.07.2020

Informujemy, że produkt Home – Łóżko z biurkiem i szafką (2D)38, indeks produktu 0871-034-014-031-0001, wyprodukowany przez Fabrykę Mebli MEBLOSIEK Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Kolonia Osiek, będący w ofercie sprzedaży sklepów Agata w okresie od dnia 28 listopada 2018 r. do dnia 23 stycznia 2020 r. nie spełnia wymagań bezpieczeństwa.

W związku z powyższym prosimy o dokonanie zwrotu mebla w Salonie Agata, w którym został zakupiony, za zwrotem uiszczonej ceny sprzedaży. W tym celu prosimy o kontakt z poszczególnym Salonem Agata. Lista salonów dostępna na https://www.agatameble.pl/salony.

Klienci sklepu internetowego www.agatameble.pl, którzy dokonali zakupu przedmiotowego mebla proszeni są o kontakt mailowy: kontakt@agatameble.pl.