W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Model Invito daje możliwość odprężenia na wyciągnięcie ręki. Fotel został zbudowany na stalowej ramie z wykorzystaniem w siedzisku sprężyn stalowych. Komfort siedziska daje pianka poliuretanowej, którą wypełnione są również oparcie i podłokietniki. Maksymalne obciążenie fotela to 130 kg. Funkcja ruchomego zagłówka została wyposażona w raster oraz sprężynę cofającą. Do wyboru są 4 warianty talerza obrotowego i dodatkowo 6 kolorów talerzy drewnianych. W wersji podstawowej fotel dostępny jest z funkcją manualną z siłownikiem gazowym, gdzie możliwe jest manualne rozkładanie podnóżka, natomiast rozkładanie oparcia odbywa się przez zamontowaną metalową dźwignię. Ponadto w modelu Invito zastosowana została bezstopniowa regulacja oparcia, aż do pozycji leżącej. Z kolei 2-motorowa funkcja daje możliwość rozdzielnego lub jednoczesnego ustawienia podnóżka i oparcia do pozycji leżącej za pomocą dwóch silników. Funkcja 2-motorowa z pomocą przy wstawaniu daje możliwość rozdzielnego rozkładania fotela od pozycji TV i leżącej za pomocą dwóch silników. Dodatkowo fotel dopasowuje się do wzrostu, dzięki 9 ergonomicznym wariantom do wyboru.