W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Jedno słowo - ergonomia

Kolekcja mebli kuchennych

Niewielka kuchnia w bloku to wyzwanie dla wielu osób decydujących się na remont. Planując tę przestrzeń należy wziąć pod uwagę przede wszystkim codzienny komfort z jej korzystania oraz miejsce do przechowywania. Kuchnia powinna być zaprojektowana tak, aby była funkcjonalna i praktyczna. Podstawą jest dokładne wymierzenie kuchni, tak aby wspólnie z projektantem stworzyć projekt szyty na miarę pomieszczenia. Popularnym układem w niewielkiej przestrzeni jest litera „U”. Przy wyborze układu warto wziąć pod uwagę, gdzie znajdują się okna i drzwi, co zapewni odpowiednie doświetlenie naszej kuchni.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały