W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Pięknie ukształtowany szezlong skrywa w sobie wielką tajemnicę. Oparcie i podnóżek mogą być indywidualnie dostosowane do każdej pozycji. W zależności od wizji i poziomu wygody, szezlong jest regulowany stopniowo w sposób ciągły lub za naciśnięciem jednego przyciska. W celu zapewnienia najwyższego poziomu relaksu, Jonas oferuje zintegrowaną funkcję masażu: 5 ergonomicznych masaży całego ciała