W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę. Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności .

W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.

Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności .

powrót

Kolekcja Disegno do gabinetu

x
Biurko narożne DISEGNO OFFICE

Biurko narożne DISEGNO OFFICE

1159,-

1043,10
x
Biblioteka DISEGNO OFFICE niska

Biblioteka DISEGNO OFFICE niska

329,-

296,10
x
Biblioteka DISEGNO OFFICE wysoka

Biblioteka DISEGNO OFFICE wysoka

539,-

485,10
x
Biblioteka DISEGNO OFFICE wąska

Biblioteka DISEGNO OFFICE wąska

439,-

395,10
x
Fronty 2D2S DISEGNO OFFICE

Fronty 2D2S DISEGNO OFFICE

259,-

233,10
x
Fronty 2D DISEGNO OFFICE

Fronty 2D DISEGNO OFFICE

319,-

287,10