W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Kolekcja Talis

Kolekcja Talis z kolei zachwyca swoim nowoczesnym, loftowym zacięciem. Idealnie sprawdzi się w surowych, dobrze nasłonecznionych wnętrzach. Do wykonania mebli z kolekcji Talis zastosowano buk "rafowy", który poprzez odpowiednią obróbkę piaskiem oraz szczotkowanie uwydatnia naturalne nierówności oraz pofałdowanie włókien drzewnych sprawiają wrażenie, że meble są nieokiełznane, wręcz drapieżne.