W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę. Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności .

W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.

Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności .

Kolekcje

Pokaż filtry
42 w tej kategorii

Kolor

POKÓJ DZIECKA I NASTOLATKA

Urządzanie pokoju dziecka to zdecydowanie poważne wyzwanie. O ile maluchowi możemy wyposażyć i udekorować pokój zupełnie według swojego gustu i swoich oczekiwań, o tyle już dziecku w wieku szkolnym trzeba pozwolić na przedstawienie jego wizji co do wyposażenia, kolorów i stylu wnętrza. My, dorośli, powinniśmy wziąć to pod uwagę. Jak znaleźć kompromis i jak pogodzić interesy obu stron?

Jak zacząć?
Pierwszym, właściwym posunięciem jest rozmowa z dzieckiem lub nastolatkiem. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że dzieci mają już wykształcony własny gust, mają swoje zainteresowania i pasje. My powinniśmy to wszystko uszanować i starać się wybierać wyposażenie do pokoju razem z dziećmi, próbując połączyć dziecięce marzenia z praktyczną stroną całego przedsięwzięcia. Następnym krokiem powinna być wspólna wizyta w salonie meblowym lub chociaż na stronie internetowej producenta i zorientowanie się w jego ofercie. Często też, jak w przypadku naszych mebli, można tam znaleźć propozycje gotowych rozwiązań, które wystarczy dostosować do swoich możliwości i wyobrażeń o idealnym pokoju dziecięcym. Kompleksowa oferta producenta jest też doskonałym źródłem inspiracji, a analizując je z uwagą, można wypracować wspólną koncepcję urządzenia dziecięcego wnętrza.

Przede wszystkim funkcjonalność
Dziecięcy pokój musi spełniać wiele funkcji. Wnętrze musi być przystosowane zarówno do nauki, jak i do zabawy i wypoczynku. W każdym pokoju musi znaleźć się praktyczne biurko, meble pozwalające na przechowywanie ubrań, zabawek i przedmiotów szkolnych. Dziecko musi mieć wygodne łóżko, a dobrze też będzie, gdy w pokoju da się zorganizować miejsce do zabawy, albo  – w przypadku nastolatków – kącik do przyjmowania koleżanek  i kolegów. Salony Agata oferują kolekcje mebli do pokojów dziecięcych i młodzieżowych, które znakomicie spełniają wszystkie opisane wyżej wymogi. Elementy każdej kolekcji można dobierać zgodnie z własnymi potrzebami i możliwościami aranżacyjnymi pokoju dziecka. Można wybrać dowolną liczbę komódek, można zrezygnować z szafy, lub wręcz przeciwnie, zdecydować się na dwie. Każdy zestaw zawiera półki na ścianę, a ich liczba w pokoju zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych potrzeb. Dzięki takiej dowolności, nie spotkamy raczej dwóch pokoi urządzonych identycznie, pomimo, że klienci wybiorą tę samą grupę mebli.

Wybierz styl i kolorystykę wnętrza
Dostępne kolekcje zaprojektowano w różnych stylach, tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Znajdziemy tu kolekcje w słodkim, romantycznym stylu, które z pewnością będą zachwycać dziewczynki, jak chociażby Kolekcja Mia czy Angel. Chłopcy raczej wybiorą surowość mebli pochodzących z Kolekcji Deco lub Play. Każdą grupę mebli można tak skonfigurować, że będzie tworzyła pokój małego dziecka lub będzie idealnie dostosowana do potrzeb nastolatka. Dzięki odpowiedniej kolorystyce wnętrza i starannie wybranym dodatkom, każde wnętrze może prezentować charakter i pasje jego właściciela. Dziecięce pokoje mogą zostać uzupełnione o bajkowe dodatki. Powstaną przepiękne wnętrza małych Batmanów, w innych pokojach można zaaranżować małą dżunglę, a w jeszcze innych sportowe dodatki od razu obwieszczą o tym, że mieszka tam przyszły olimpijczyk. Dziewczynki będą zachwycone słodkimi, różowymi dodatkami, wśród których od razu poczują się jak małe księżniczki. Buntownicze nastolatki odnajdą się wśród ciemnych, ale agresywnych barw, które doskonale korespondują z wojowniczym charakterem dorastających ludzi.

Czytaj więcej>>