W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Kontrastowe połączenia

Marzysz o odważnej i pomysłowej, a przy tym w pełni funkcjonalnej kuchni? Z systemem Qubik to bajecznie proste. Układ kuchni, gdzie zabudowa kuchenna umiejscowiona jest na jednej ścianie pomieszczenia pozwala na zastosowanie zasady tzw. „trójkąta roboczego”, czyli zachowanie odpowiedniej odległości pomiędzy trzema głównymi elementami wyposażenia - lodówką, zlewozmywakiem i płytą kuchenną/ piekarnikiem. Wyspa ustawiona przed zabudową kuchenną, to rozwiązanie dzięki któremu zyskasz dodatkowy blat roboczy, a w dolnych szafkach znajdzie się więcej miejsca do przechowywania najważniejszych akcesoriów lub mini spiżarnia na własnoręcznie przygotowane przetwory z owoców i warzyw. Kolorystyka kuchni ma też duże znaczenie. Biel stanowi idealną bazą do kontrastowych zestawień. Kolory możesz wprowadzać poprzez wybór nasyconych kolorów frontów, różnokolorowych krzeseł oraz pasujących do całości wystroju kuchni dodatków.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały