W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
Stół+krzesło

W promocji stół Nover biały lakier połysk/ szkło białe/ stal. Cena obowiązuje od 28.11.2019 r. do 15.12.2019 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Cena zawiera 10% rabatu w ramach promocji „Rabat 10% i 10 rat 0% - skorzystaj z dwóch promocji naraz – 14.2019 r.”. Z promocji wyłączone są usługi dostępne w salonach Agata. Przyznanie kredytu jest zależne od Banków. Regulamin i szczegóły w salonach Agata i na agatameble.pl.

Cechy stołu NOVER

Wysokość: 76 cm


Regulacja blatu: 120-160 cm


Płyta MDF


Stół rozkładany NOVER DT678
Stół rozkładany NOVER DT678
Stół rozkładany Nover cechuje się elegancką i nowoczesną stylistyką. Biały kolor dodatkowo optycznie rozjaśni ciemniejsze pomieszczenia. Zamiast klasycznej konstrukcji opartej o 4 nogi stół umieszczono na masywnej, stabilnej podstawie z bazą wykonaną ze stali, która nadaje mu oryginalny wygląd. Powierzchnia blatu pokryta jest malowanym szkłem.

1299,-

899,-