W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł albo 60 rat 0%

Informacje o kuchni

Meble kuchenne Basic od 1500 zł
Meble kuchenne Basic od 1500 zł
Kuchnia Basic - skomponuj swój zestaw

Wybór mebli do kuchni jeszcze nigdy nie był tak prosty!
Sprawdź jak stworzyć kuchnię szytą na miarę Twoich potrzeb

SKOMPONUJ SWÓJ ZESTAW

Kolekcja Basic to aż 27 typów szafek o różnych rozmiarach i funkcjach, pozwalających na skomponowanie zestawów dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Wybór mebli do kuchni jeszcze nigdy nie był tak prosty!
Sprawdź jak stworzyć kuchnię szytą na miarę Twoich potrzeb

PONADCZASOWA BIEL

Drobne przeszklenia i blaty w kolorze craft złoty doskonale przełamują białą kolorystykę. Kuchnia w standardzie posiada m.in. podnośniki gazowe, zawiasy z zystemem cichego domyku oraz szuflady metalbox.
Kuchnia Basic

Twoje najbliższe studio kuchenne

znajdź »