W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Kuchnia otwarta na nowe możliwości

Kuchnie Qubik są doskonałą propozycją dla osób ceniących nowoczesne i wygodnie zaaranżowane wnętrza. Modułowe meble kuchenne zostały zaprojektowane w taki sposób, by spełniały oczekiwania osób urządzających przestrzeń kuchenno-jadalnianą połączoną z salonem. Ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni umożliwiają, m.in. dostępne w ofercie wyspy kuchenne. Przedłużeniem i uzupełnieniem wysypy może być stół, który wydziela część jadalnianą w kuchni. To dobre rozwiązanie dla osób, których życie rodzinne i towarzyskie toczy się w sercu domu, czyli kuchni. Wspólne przygotowywanie posiłków, dobra zabawa, a w efekcie rodzinne spożywanie posiłków, to najlepsze, do czego może przyczynić się dobrze zaprojektowana kuchnia.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały