W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Promocja „Kup jeden wybrany produkt, a drugi taki sam otrzymaj za 1 zł” trwa od 2 stycznia 2017 r. do 5 stycznia 2017 r. Promocja polega na udzieleniu rabatu w wysokości określonej w Regulaminie na zakupiony drugi taki sam produkt z listy produktów zawartej w Regulaminie. Za drugi taki sam Produkt Klient zapłaci 1 zł. Produkt taki sam może różnić się wzorem lub kolorem. Promocja jest niedostępna w salonie Agata w Bolesławicach k. Słupska, w Wałbrzychu i w Poznaniu oraz może być niedostępna w sklepie internetowym www.agatameble.pl Promocja nie obejmuje zakupów poza okresem Promocji. Regulamin i lista produktów objętych promocją dostępna w salonach Agata i poniżej:

Produkty dostępne w sklepie internetowym w ramach promocji