W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Kolekcja Lace do pokoju młodzieżowego

x
Biurko LACE LCXB21-C34

Biurko LACE LCXB21-C34

579,-
x
Szafka nocna LACE LCXK01-C34

Szafka nocna LACE LCXK01-C34

299,-

Młodzież to niezwykle wymagający Klienci salonów Agata, którzy doskonale wiedzą, jakiego rodzaju meble chcą mieć w swoich pokojach. Bardzo dużym powodzeniem cieszy się wśród nich oferowana przez nas kolekcja Lace. Stanowi ona kompletne wyposażenie pokoju młodzieżowego w nowoczesnym i efektowanym stylu. Jednak nie tylko strona wizualna tej kolekcji ma tutaj znaczenie. Liczy się również to, że kolekcja Lace to przede wszystkim meble trwałe i funkcjonalne, dzięki którym każdy młody człowiek znajdzie w nich miejsce na wszystkie, najważniejsze rzeczy, a także elementy dekoracyjne. Proste formy i nienachalna kolorystyka mebli Lace w kolorze dębu sonoma, sprawi, że każdy pokój przepełniony będzie pozytywną energią. Jasna kolorystyka drewnianej okleiny będzie również doskonale współgrać z wielobarwnymi dodatkami, jakie można znaleźć w każdym pokoju młodzieżowym. Podstawowym wyposażeniem takiego pokoju są oczywiściełóżka i biurka młodzieżowe, w których można wydzielić przestrzeń do odrabiania prac domowych, korzystania z komputera, a nawet zajęć plastycznych. Do każdego biurka należy dobrać wysokiej jakości krzesło, które będzie zapewniać każdemu dziecku komfortową pozycję podczas czasu spędzonego na nauce czy zabawie. Polecamy więc nasze wyjątkowe fotele obrotowe o ergonomicznych kształtach dostosowanych do potrzeb młodzieży. Kolekcja Lace daje ogromne możliwości aranżacji pokoju młodzieżowego dzięki szerokiej gamie elementów wyposażenia, takich jak komody, szafy, półki, regały, czy kontenerki. Wszystkie one tworzą uzupełniający się system, dzięki któremu każde dziecko poczuje się w ich otoczeniu bezpiecznie i komfortowo. Oferowane przez nas meble projektowane są w taki sposób, by spełniały wysokie standardy użytkowe. Inspirujemy wieloma możliwościami nowoczesnego i funkcjonalnego zaaranżowania każdego pokoju. Zachęcamy zatem do wybierania mebli wspólnie z dzieckiem, które będzie je użytkować. Dzięki temu, z jego twarzy przez wiele miesięcy nie będzie znikał uśmiech, a Wy, jako rodzice zyskacie pewność, że zapewniliście mu wyjątkowe warunki do rozwoju, nauki i zabawy. Meble można dokładnie obejrzeć w stacjonarnych salonach Agata, znajdujących się w wielu lokalizacjach na terenie całego kraju oraz na stronie internetowej.